Klej Poxipol/Poxilina

Producent: Fenedur
Dostępność:
Jest
  • Rodzaj:

Poxipol

(czerwone opakowanie) przezroczysty — jest dwuskładnikowym, bardzo mocnym spoiwem plastycznym. Doskonale sprawdza się w użytku domowym, rzemiośle i modelarstwie. Klei metal, szkło ceramikę,drewno, twardy plastik, a nawet kamień. Twardnieje w ciągu 10 minut. Może być poddawany obróbce: wierceniu, polerowaniu i malowaniu

Poxipol

(niebieskie opakowanie) jest dwuskładnikowym, bardzo mocnym spoiwem plastycznym. Doskonale sprawdza się w użytku domowym, rzemiośle i modelarstwie. Klei: metal, szkło ceramikę,drewno, twardy plastik, a nawet kamień. Twardnieje w ciągu 10 minut. Może być poddawany obróbce: wierceniu, polerowaniu i malowaniu.

Poxilina

(pomarańczowe opakowanie) to dwuskładnikowa masa, służąca do uzupełniania ubytków, uszczelniania powierzchni o różnych kształtach oraz sklejania przedmiotów dowolnej grubości. Ma nieograniczone zastosowania w gospodarstwie domowym oraz w modelarstwie. Jest idealna do reperacji przeciekających rur i dziurawych zbiorników. Schnie w zaledwie 10 minut, a po godzinie uzyskuje twardość metalu. Można wówczas w niej wiercić, wbijać gwoździe, przecinać i malować.